שרות מכל הלב

מטרתנו הינה לספק ללקוחותינו הנאמנים את השירות המקצועי והטוב ביותר וכן את תשומת הלב המרבית אשר לה הם ראויים. מרכזי השירות והסניפים שלנו פרוסים לאורך המדינה על מנת לממש מטרה זו. השירותים שלנו כוללים חוזי שירות ואחזקה מונעת לציוד. מגוון שירותים זה מאפשר ללקוחותינו להתמקד בעסקי הליבה שלהם ולהבטיח פעולה יעילה, רציפה ואמינה של מערכת החשמל.

 • בנק הפועלים

  בנק הפועלים

  ב-1996 הוקם מרכז מידע ראשי (חדר מחשב). משנת 1997 ועד היום אנו מתחזקים, משדרגים ומטפלים במקום, עם ציוד חשמל הכולל מ"ג, גנרטורים, מערכות אל-פסק וקירור. במהלך האחזקה שדרגנו את חדר המחשב הראשי ואת חדר הגיבוי. הוחלפו 5 יחידות אל-פסק בגודל 850KVA ליחידה.

 • שילוט אלקטרוני

  שילוט אלקטרוני

  בשנים האחרונות התגבר הצורך במידע זמין בכל רגע , הפתרון לתחנות האוטובוס הינו שלט אלקטרוני המעדכן את הנוסעים הממתינים בשעת ההגעה המדויקת. המהנדסים והטכנאים שלנו מתחזקים ומשדרגים באופן קבוע את תוכנת השירות ואת השלטים עצמם בפריסה ארצית רחבה.

 • סופר פארם

  סופר פארם

  המהנדסים והטכנאים שלנו מסייעים ללקוחותינו על בסיס קבוע לזהות ציוד פגום ובלתי יעיל אשר רצוי להחליפו או לשדרג את ביצועיו. שדרוג שכזה מאפשר ללקוחותינו ליהנות מפעולה יעילה ונטולת תקלות של המערכת כולה. הפתרון ההנדסי המומלץ מבוצע בהתאמה לצרכי הלקוח החל מתיקון ברמת הבורג, שיפוץ רכיבי מערכות עיקריים וכלה בהחלפת ציוד.